Počítadlo

Tržnice hradeckého venkova

Kuchařka

(.pdf, 5 Mb)

Řemesla

(.pdf, 2,5 Mb)

Efektivní chod úřadů

Místní akční skupina MAS Hradecký venkov aktivně spolupracuje na realizaci projektu "MAS jako nástroj spolupráce obcí pro efektivní chod úřadů", reg. č. CZ.1.04/4.1.00/B6.00043. Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.
Naše stránky pro žadatele o dotace!

Záznam z jednání Programového výboru MAS Hradecký venkov, konaného dne 22.3.2010


Program jednání:
1) Informace o schválení II.výzvy + návrh usnesení na její schválení
2) Informace o stavu projektů vybraných v I.výzvě
3) Projekty spolupráce
4) Diskuse
5) Závěr

Přítomni: Předsedkyně programového výboru Jana Kuthanová, Ing.Jana Rejlová, Mgr. Hana Jarošová, Pavel Mrkvička, Ing. Ivan Horák, Kateřina Holická, Josef Karel,
Hosté: Iva Horníková – manažerka SPL

Jednání zahájila předsedkyně Programového výboru paní Jana Kuthanová, přivítala členy Programového výboru a informovala o zpracování II. Výzvy, která byla schválena SZIF.

Návrh usnesení: Programový výbor MAS Hradecký venkov schvaluje vyhlášení II. Výzvy k předkládání projektů z území MAS Hradecký venkov. Na Fichi č. 2  cca 1000 000,- na Fichi č. zbytek do výše alokace. Schválení výroční zprávy.

Návrh usnesení byl schválen. Pro – 7, Proti – 0, Zdržel se – 0

Usnesení:č.1:Programový výbor MAS Hradecký venkov schvaluje vyhlášení II. Výzvy k předkládání projektů z území MAS Hradecký venkov.  Na Fichi č. 2  cca 1000 000,- na Fichi č. zbytek do výše alokace. Schválení výroční zprávy.


Dále manažerka MAS I.Horníková informovalo o stavu projektů z I.Výzvy: Všechny projekty byly schváleny v Praze na SZIF a žadatelé čekají na vyzvání k podpisům smluv o poskytnutí dotace. Pan Zajfrt postupně navštíví všechny  žadatele před zahájením, v průběhu a po ukončení realizace a natočí o tom dokumentární film.
 
Dále Ing. Jana Rejlová koordinátorka projektů informovala o projektech spolupráce mezi MAS Hradecký venkov a Společná Cidlina. K financování jsou schváleny 2: Dětem pro radost a Partnerství pro venkov, probíhá výběrové řízení na dodavatele hřišť a stanů, které by mělo být uzavřeno do poloviny dubna. Z další výzvy byl vybrán k podpoře projekt: Dětem pro radost II, v rámci něhož budou pořízena další dětská hřiště a interaktivní tabule.  

Jedná se o dalších možnostech v realizaci projektů spolupráce zaměřených na vybavení našich škol PC technikou a dále projekt z oblasti kulturního dědictví. Termín podání je červen 2010.


Poté proběhla  diskuze na téma projektů spolupráce.

Následoval závěr a poděkování Jany Kuthanové členům Programového výboru za spolupráci.

 


V Hořiněvsi dne 22.3.2010
Zapsala: Jana Kuthanová


| Autor: Iva Horníková | Vydáno dne 06. 04. 2010 | 1966 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek
Ministerstvo zemědělství stif Zámek Hrádek u Nechanic Evropská unie Národní památkový ústav

Registrace pro přijímání novinek


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!

NAŠE PROJEKTY

MAP vzdělávání

Na venkově zdravě jíme

Kuchařka HRADECKÉHO VENKOVA

(.pdf, 4,13 MB)

Propagační materiál Tržnice venkova

(.pdf, 536 kb)

Interaktivní památkový portál

Publikace MASKOVI

(.pdf, 17 Mb)

Kampanologická expozice

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.