Kontakty

Hradecký venkov o.p.s.
Husovo nám. 83
Nechanice 50315
kancelar.mas@seznam.cz

tel.: 602 637 137
IČO: 275 17 730
www.hradeckyvenkov.cz

Základní informace o společnosti

Akce v regionu

Zpravodaj

Výroční zprávy

Hledat na stránkách

Dokumenty ke stažení

Dokumenty ke stažení

Facebook a RSS kanál

Kalendář

<<  Leden  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     

Počítadlo

Naše stránky pro žadatele o dotace!

Tichá noc


25.11.2011 proběhla propagační akce Tichá noc na podporu založení sbírky na opravu nechanických varhan. Sbírka bude oficiálně vyhlášená 6.1.2011, a to na základě schválení veřejné sbírky úřadem Královéhradeckého kraje. O tom, co je potřeba opravit, o čísle účtu a odkazu na transparentní účet, kde  budete moci sledovat stav konta, Vás budeme informovat v den oficiálního spuštění sbírky.

 

Na přípravě akce se podílela Místní akční skupina Hradecký venkov, která založila účet veřejné sbírky, město Nechanice, mikroregion Nechanicko a další organizace a dobrovolníci.

Celý program zahájila svým vystoupením ZUŠ Melodie, pokračovalo žesťové seskupení Trombone band a hudební program zakončilo Solideo. Návštěvníci si mohli prohlédnout varhany, věž s hodinovým strojem a zvonem a prostor kúru.

Celý prostor kostela pomohli vyzdobit pacienti léčebny FN Hradec Králové se sídlem v Nechanicích, kteří také vyrobili  vánoční dekorace a advetní svícny. Patří jim naše velké poděkování.

Firma Vánoční ozdoby, DUV - družstvo http://www.vanocniozdoby.cz/ věnovala na výzdobu kostela krásné skleněné vánoční ozdoby, za které velmi děkujeme.

Naše děvčata opět prodávala vynikající zákusky a koláče z Cukrárny Rohovládová Bělá.

Velké poděkování patří také manželům Valáškovým. Pan Valášek se postaral o to, aby nám nechyběla na celou akci elektřina a paní Valášková věnovala dekorace na výzdobu kostela a vyhověla našemu přání, aby prodávala drobné dárky  a vánoční čaje, které jistě návštěvníky potěšili.

 

Venku před kostelem bylo něco pro zahřátí. Po květnové Noci kostelů i zde  si mohli zakoupit návštěvníci výborná mešní vína.

I na této akci jsem opět využili naše vybavení, které máme z Projektu spolupráce - Partnerství pro venkov. www.partnerstviprovenkov.cz  Obzvášť topidla vykouzlila příjemnou  atmosféru a plynové náplně nám zdarma poskytl pan Souček. Lví podíl na zdárném průběhu celé  akce má zastupitel města Nechanice Stanislav Lajnveber. Všem i nejmenovaným pomocníkům  děkujeme. Výtěžek z akce Noc kostelů i Tichá noc bude přeposlan po zahájení sbírky na účet pro opravu nechanických varhan.


| Autor: Iva Horníková | Vydáno dne 11. 12. 2011 | 1232 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek
Ministerstvo zemědělství stif Zámek Hrádek u Nechanic Evropská unie Národní památkový ústav

NAŠE PROJEKTY

MAP vzdělávání

Na venkově zdravě jíme

Kuchařka HRADECKÉHO VENKOVA

(.pdf, 4,13 MB)

Propagační materiál Tržnice venkova

(.pdf, 536 kb)

Interaktivní památkový portál

Publikace MASKOVI

(.pdf, 17 Mb)

Kampanologická expozice

Tržnice hradeckého venkova

Kuchařka

(.pdf, 5 Mb)

Řemesla

(.pdf, 2,5 Mb)

Efektivní chod úřadů

Místní akční skupina MAS Hradecký venkov aktivně spolupracuje na realizaci projektu "MAS jako nástroj spolupráce obcí pro efektivní chod úřadů", reg. č. CZ.1.04/4.1.00/B6.00043. Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

Registrace pro přijímání novinek


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.