Počítadlo

Tržnice hradeckého venkova

Kuchařka

(.pdf, 5 Mb)

Řemesla

(.pdf, 2,5 Mb)

Efektivní chod úřadů

Místní akční skupina MAS Hradecký venkov aktivně spolupracuje na realizaci projektu "MAS jako nástroj spolupráce obcí pro efektivní chod úřadů", reg. č. CZ.1.04/4.1.00/B6.00043. Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.
Naše stránky pro žadatele o dotace!

Projekt za podpory Ministerstva pro místní rozvoj


Po sérii úspěšných volnočasových  projektů nadace Via a Ministerstva kultury, získala  naše společnost pro občany z území Hradeckého venkova  v Programu podpory nestátních neziskových organizací Výběrové řízení pro rok 2011  Ministerstva pro  místní rozvoj 56 000,- na  volnočasové, kulturní a vzdělávací aktivity pro seniory a děti. V rámci tohoto projektu se mimo jiné aktivity a kurzy  uskuteční čtyři exkurze pro seniory z území Hradeckého venkova.

Dvě do  dendrologické zahrady do Průhonic, kde si s průvodcem prohlédnou zeleninové záhony, šlechtění Jiřin a balkónové květiny.
A dvě exkurze do Muzea Krkonošských řemesel do Poniklé v Podkrkonoší.  Zde si kromě zpracování obilí a slámy, ukázek drátování a  výroby vánočních ozdob z foukaných perliček, vyzkouší i sami výrobky z korálků. Mezi další zajímavé aktiviy pro děti bude patřit spolupráce s učilištěm včelařství z Nasavrk. Projekt zahájíme v dubnu a pozvánky na jednotlivé programy budou průběžně zveřejňovány.


| Autor: Iva Horníková | Vydáno dne 03. 02. 2011 | 2286 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek
Ministerstvo zemědělství stif Zámek Hrádek u Nechanic Evropská unie Národní památkový ústav

Registrace pro přijímání novinek


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!

NAŠE PROJEKTY

MAP vzdělávání

Na venkově zdravě jíme

Kuchařka HRADECKÉHO VENKOVA

(.pdf, 4,13 MB)

Propagační materiál Tržnice venkova

(.pdf, 536 kb)

Interaktivní památkový portál

Publikace MASKOVI

(.pdf, 17 Mb)

Kampanologická expozice

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.