Úvodní stránka

Počítadlo

Tržnice hradeckého venkova

Kuchařka

(.pdf, 5 Mb)

Řemesla

(.pdf, 2,5 Mb)

Efektivní chod úřadů

Místní akční skupina MAS Hradecký venkov aktivně spolupracuje na realizaci projektu "MAS jako nástroj spolupráce obcí pro efektivní chod úřadů", reg. č. CZ.1.04/4.1.00/B6.00043. Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.
Naše stránky pro žadatele o dotace!

Pozvánka na diskusní seminář „Efektivní využití dotačních příležitostí pro rozvoj podnikání“

Ve spolupráci s Hospodářskou komorou České republiky a Československou obchodní bankou si Vás dovolujeme pozvat na diskusní seminář s názvem „Efektivní využití dotačních příležitostí pro rozvoj podnikání“, který se koná dne 28.února 2012 od 10.00 do 12.00 hodin v sídle Krajské hospodářské komory Královéhradeckého kraje, Škroupova 957, Hradec Králové. 

Cílem semináře je využití zbývajících prostředků ze Strukturálních fondů EU pro firmy v ČR. Programovací období 2007 – 2013 se chýlí ke konci a z finančních prostředků určených pro jednotlivé programy zbývá vyčerpat 30 miliard Kč. Seminář povede zkušený tým odborníků ČSOB EU Centra, kteří se velmi dobře orientují v této problematice i systému podpor.


Cílovou skupinou jsou všichni výrobci v ČR. Dle CZ-NACE jsou to skupiny 10 – 33. Účast na semináři je pro Vás bezplatná. Přihlášku prosím zašlete nejpozději do 26.2.2012, na e-mail : javurkova@komora-khk.cz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , nebo faxem na 495 521 682. Bližší informace naleznete na www.komora.cz, http://www.komora-khk.cz/Q/efektivni-vyuziti-dotacnich-prilezitosti.htm

 

 

 


| Autor: Iva Horníková | Vydáno dne 10. 02. 2012 | 970 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek
Ministerstvo zemědělství stif Zámek Hrádek u Nechanic Evropská unie Národní památkový ústav

Registrace pro přijímání novinek


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!

NAŠE PROJEKTY

MAP vzdělávání

Na venkově zdravě jíme

Kuchařka HRADECKÉHO VENKOVA

(.pdf, 4,13 MB)

Propagační materiál Tržnice venkova

(.pdf, 536 kb)

Interaktivní památkový portál

Publikace MASKOVI

(.pdf, 17 Mb)

Kampanologická expozice

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.