Počítadlo

Tržnice hradeckého venkova

Kuchařka

(.pdf, 5 Mb)

Řemesla

(.pdf, 2,5 Mb)

Efektivní chod úřadů

Místní akční skupina MAS Hradecký venkov aktivně spolupracuje na realizaci projektu "MAS jako nástroj spolupráce obcí pro efektivní chod úřadů", reg. č. CZ.1.04/4.1.00/B6.00043. Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.
Naše stránky pro žadatele o dotace!

Představujeme Občanské sdružení „Bohárensko, o.s.


Čím se zabýváte
Občanské sdružení je dobrovolným, neziskovým sdružením občanů a právnických osob, které spojuje zájem na ochraně přírody, krajiny a životního prostředí, zájem na rozvoji občanské   společnosti, ochraně kulturního dědictví, včetně památek, vytváření podmínek a nových možností v oblasti kultury a  všeobecné vzdělanosti obyvatel. Chceme podporovat rozvoj  volnočasových aktivit dětí a  mládeže, rozvíjet spolupráci se Základní a mateřskou školou v Boharyni, podporovat volnočasové aktivity a sport pro všechny věkové kategorie. Snažíme  se  o posílení aktivní účasti veřejnosti na společenském a kulturním dění v obcích a zlepšit informovanost občanů ve všech  oblastech jejich života.
 
Jaké jsou vaše aktivity v regionu?
 
Sdružení bylo registrováno MV ČR teprve v září 2010. Přesto jsme již v letošním roce uspořádali Dětskou olympiádu deskových her v boharyňské škole, Velikonoční výstavu kraslic  rovněž ve škole, zorganizovali jsme Noc kostelů v kostele sv. Bartoloměje v Boharyni a v červnu Malování na sídlišti v Homyli. V plánu je ještě několik  dalších  akcí, jako jsou například tématický zájezd, Keltský den, tradiční adventní výstava  10. a 11. prosince, a další. Rovněž jsme se připojili k negativnímu stanovisku většiny našich občanů k zamýšlené výstavbě bioplynových stanic na území Boharyně a Trnavy.
 
 Proč jste se stali členy MAS?
 
Sdružení působí na území Královéhradeckého kraje, Mikroregionu Nechanicko a v jeho  okolí,   zejména na území obcí Boharyně, Homyle,Trnava, Zvíkov a Budín. Jedním  z našich stanovených  cílů je spolupráce s lokálními či regionálními partnery a MAS Hradecký venkov,  o.p.s. je jedním z nich.
 
 
Předseda sdružení: Jiří Drtina
Adresa sdružení: Boharyně č. 42, 503 23 Boharyně
Kontakty: mobil 608 456 777
email: boharenskoinfo@seznam.cz
www.boharensko.cz


| Autor: Pečenková Jana | Vydáno dne 22. 08. 2011 | 2566 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek
Ministerstvo zemědělství stif Zámek Hrádek u Nechanic Evropská unie Národní památkový ústav

Registrace pro přijímání novinek


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!

NAŠE PROJEKTY

MAP vzdělávání

Na venkově zdravě jíme

Kuchařka HRADECKÉHO VENKOVA

(.pdf, 4,13 MB)

Propagační materiál Tržnice venkova

(.pdf, 536 kb)

Interaktivní památkový portál

Publikace MASKOVI

(.pdf, 17 Mb)

Kampanologická expozice

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.