Počítadlo

Tržnice hradeckého venkova

Kuchařka

(.pdf, 5 Mb)

Řemesla

(.pdf, 2,5 Mb)

Efektivní chod úřadů

Místní akční skupina MAS Hradecký venkov aktivně spolupracuje na realizaci projektu "MAS jako nástroj spolupráce obcí pro efektivní chod úřadů", reg. č. CZ.1.04/4.1.00/B6.00043. Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.
Naše stránky pro žadatele o dotace!

Minimlékárna Kejklíček

Sídlo: Petra Jilemnického 75/134, Hradec Králové – Plotiště 503 01

(kde to najdete?)

Kontakt: +420  604 410 745


Rodinná farma Kejklíček sídlí v Plotištích nad Labem a hospodaří od roku 1992 na úrodných pozemcích Polabské nížiny. Živočišná výroba je zaměřena na chov krav s mléčnou užitkovostí převážně plemene Holštýn. Pěstovanými plodinami jsou potravinářská pšenice, řepka, cukrovka, soja, ječmen , mák, proso, krmná řepa, kukuřice a vojtěška.

Největší pozornost je věnována pěstování cibule a konzumních brambor, které zaujímají výměru 70 ha. Sortiment tvoří cca 20 odrůd brambor různých varných typů a 12 odrůd cibule (červená, žlutá, bílá). Podstatnou součástí je jejich skladování v termoskladu a celoroční distribuce baleného zboží. Balení finálního produktu je v PE síti v rozmezí 1 – 25 kg s označením výrobku termoetiketou. Firma má zavedený systém HACCP a nově je zapojena do systému IPZ (integrovaná produkce zeleniny).V neposlední řadě se věnujeme službám v zemědělství – sklizni obilovin a brambor.


Nově jsme pro vás připravili širokou nabídku mléčných výrobků od 23. března 2011 si můžete přímo na farmě zakoupit:

Aktuální ceník všech výrobků a komodit naleznete v menu pod záložkou "Aktuality" pasterizované mléko
cena: v originál lahvi 25,- /litr, do vlastní nádoby 20,- Kč/litr
nepasterizované mléko pouze do vlastních nádob
cena:12,- Kč/litr
sýry - přírodní nebo s kořením  (ratatouille, tzatziky, bazalka, pažitka, paprikové, pikantní, Provensálské, Krakonošovo ) - cca 180 g 
cena: 40,- Kč/ks
lahůdkový tvaroh (klasický tvaroh našich babiček, vykapávaný v sýřských plachtách, hustý, jemné a sladké chuti), vakuově balený 250g / 500g :
cena 30,- Kč/60,- Kč
jogurty 450 ml, bílé , ovocné s příchutí jahoda, borůvka, višeň, meruňka, tropic, čokoláda, kiwi, malina, hruška :
cena 25,- bílý, ovocný 30,- Kč
tvarohový dezert s čokoládou "Mišutka" - tvarohovojogurtový dezert bez přidaného cukru s čokoládovou náplní - není vždy
probiotické nápoje - bílé nebo borůvkové,  cena je dle objemu obalového materiálu - nejsou vždy (podle toho, jaké seženu lahve....)
syrovátka pasterizovaná - žlutozelená tekutina, která vzniká při výrobě sýrů. Syrovátka má vysoký obsah bílkovin, vitamínů a minerálních látek. Používá se k pití jako studený nápoj, který lze ochutit ovocnou šťávou. Je velmi vhodná pro rekonvalescenty, děti  a sportovce. Syrovátku si můžete koupit i sušenou v lékárně. Syrovátku prodáváme pouze do přinesených nádob po telefonické domluvě.
Cena:  10,- Kč/litr.
Sortiment prodávaného zboží se snažíme přizpůsobit vašim požadavkům používáním různých druhů koření. Všechny mléčné výrobky jsou vyráběné ze šetrně tepelně ošetřeného kravského mléka bez použití chemických barviv a konzervantů. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel.: 604 410 745.
Těšíme se na Vaši návštěvu!
V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.


Více zde: http://farmakejklicek.webnode.cz/o-nas/Naše rodinná farma Vám nabízí velký výběr z odrůd konzumních brambor (cca 2O) od raných po brambory vhodné k uskladnění. Dále nabízíme kvalitní odrůdy cibule - se žlutou, bílou a červenou barvou slupky. Využijte možnosti nakupovat přímo u svého famáře vysoce kvalitní zboží za přijatelnou cenu. Neustále zkvalitňujeme své služby, čehož je důkazem stále větší množství spokojených zákazníků. Neváhejte a obraťte se na naši rodinnou farmu.


| Autor: administrátor | Vydáno dne 00. 00. 0000 | 3385 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek
Ministerstvo zemědělství stif Zámek Hrádek u Nechanic Evropská unie Národní památkový ústav

Registrace pro přijímání novinek


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!

NAŠE PROJEKTY

MAP vzdělávání

Na venkově zdravě jíme

Kuchařka HRADECKÉHO VENKOVA

(.pdf, 4,13 MB)

Propagační materiál Tržnice venkova

(.pdf, 536 kb)

Interaktivní památkový portál

Publikace MASKOVI

(.pdf, 17 Mb)

Kampanologická expozice

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.