Počítadlo

Tržnice hradeckého venkova

Kuchařka

(.pdf, 5 Mb)

Řemesla

(.pdf, 2,5 Mb)

Efektivní chod úřadů

Místní akční skupina MAS Hradecký venkov aktivně spolupracuje na realizaci projektu "MAS jako nástroj spolupráce obcí pro efektivní chod úřadů", reg. č. CZ.1.04/4.1.00/B6.00043. Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.
Naše stránky pro žadatele o dotace!

Královéhradecké krajské dožínky 2010


 

Předposlední zářijový víkend se v Šimkových sadech v Hradci Králové konal sedmý ročník Královéhradeckých krajských dožínek. Na nich se mohli zviditelnit nejen zemědělci, chovatelé a potravináři, ale i místní akční skupiny (MAS), působící v severovýchodních Čechách.

„Po oba dva dny mohli návštěvníci vidět výběr toho nejlepšího z našeho regionu - MAS se prezentovaly svými propagačními materiály, prodejem domácích potravin a regionálních produktů, venkovskou inspirací ve filmu; příchozí se mohli poradit v otázkách ohledně programu Zelená úsporám nebo se zúčastnit vědomostních a dovednostních soutěží.

V celkem 18 stáncích se po oba dva dny vystřídalo 11 místních akčních skupin a v jejich nabídce se vystřídaly například sýry z kozí farmy ze Žernova, dřevěné hračky z Dobrušky, krkonošská medovina, stříbrné šperky či perličkové vánoční ozdoby - vše s puncem originálních produktů, prezentace programu Zelená úsporám, všesportovní areál v Havlovicích či propagační materiály MASek a organizací v nich zapojených.

MAS Hradecký venkov  propagovala výrobce "Niva"  Dolní Přím a cukrárnu Stěžery připravenou ochutnávkou. Návštěvníci mohli shlédnout  promítání prezentací Projektů spolupráce, naše studentky rozdávaly informační materiály a  s kolegy z ostatních MAS jsme si vyměňovaly zkušenosti a postřehy z realizace Strategického plánu Leader.


| Autor: Iva Horníková | Vydáno dne 04. 10. 2010 | 1342 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek
Ministerstvo zemědělství stif Zámek Hrádek u Nechanic Evropská unie Národní památkový ústav

Registrace pro přijímání novinek


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!

NAŠE PROJEKTY

MAP vzdělávání

Na venkově zdravě jíme

Kuchařka HRADECKÉHO VENKOVA

(.pdf, 4,13 MB)

Propagační materiál Tržnice venkova

(.pdf, 536 kb)

Interaktivní památkový portál

Publikace MASKOVI

(.pdf, 17 Mb)

Kampanologická expozice

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.