Počítadlo

Tržnice hradeckého venkova

Kuchařka

(.pdf, 5 Mb)

Řemesla

(.pdf, 2,5 Mb)

Efektivní chod úřadů

Místní akční skupina MAS Hradecký venkov aktivně spolupracuje na realizaci projektu "MAS jako nástroj spolupráce obcí pro efektivní chod úřadů", reg. č. CZ.1.04/4.1.00/B6.00043. Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.
Naše stránky pro žadatele o dotace!

II. a poslední kolo sběru projektových záměrů

Místní akční skupina Hradecký venkov se pilně připravuje na rozdělování finančních prostředků v příštím programovacím období. Proto vyhlašujeme ještě jedno kolo sběru Vašich projektových záměrů. Stačí vyplnit projektový list - www.hradeckyvenkov.cz/storage/projektovy_list.pdf , který je zveřejněn v levém rohu našich webových stránek.

Pokud plánujete žádat v MAS Hradecký venkov o dotaci, věnujte prosím chvilku vyplnění projektového listu. Pokud nebudeme znát Váš projektový záměr, logicky nemůže být zapracován do strategie a může se stát, že na Vaši oblast nebude Výzva vůbec vyhlášena. Projektové listy zasílete na kancelar.mas@seznam.cz . Děkujeme za spolupráci.| Autor: Iva Horníková | Vydáno dne 08. 02. 2014 | 1873 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek
Ministerstvo zemědělství stif Zámek Hrádek u Nechanic Evropská unie Národní památkový ústav

Registrace pro přijímání novinek


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!

NAŠE PROJEKTY

MAP vzdělávání

Na venkově zdravě jíme

Kuchařka HRADECKÉHO VENKOVA

(.pdf, 4,13 MB)

Propagační materiál Tržnice venkova

(.pdf, 536 kb)

Interaktivní památkový portál

Publikace MASKOVI

(.pdf, 17 Mb)

Kampanologická expozice

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.