Kontakty

Hradecký venkov o.p.s.
Husovo nám. 83
Nechanice 50315
kancelar.mas@seznam.cz

tel.: 602 637 137
IČO: 275 17 730
www.hradeckyvenkov.cz

Základní informace o společnosti

Akce v regionu

Zpravodaj

Výroční zprávy

Hledat na stránkách

Dokumenty ke stažení

Dokumenty ke stažení

Facebook a RSS kanál

Kalendář

<<  Leden  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     

Počítadlo

Naše stránky pro žadatele o dotace!

Hodnocení místních akčních skupin


 

http://www.hradeckyvenkov.cz/storage/1324554951_sb_hodnocenmas.pdf

Z předchozího textu je zřejmě, že i rok 2011 byl pro o.p.s Hradecký venkov úspěšný. Kromě naší stěžejní činnosti, tj. realizace strategického plánu LEADER, podporou našich žadatelů v realizaci jejich projektových záměrů, bylo uskutečněno i několik dalších projektů, které zcela jistě přispěly k rozvoji našeho regionu a podpoře širokého spektra jejich obyvatel - žáků základních škol - nové interaktivní tabule, dětí a mládeže - nová dětská hřiště, podpora kulturního dědictví našeho venkova - pořádání různých kulturních společenských akcí vedoucích k prezentaci kulturního dědictví, podpora seniorů - pořádání kurzů, seminářů a zájezdů, podpora spolků a obcí - zapůjčení vybavení a techniky a další.

Děkuji tedy všem, kteří naší činnost podporují, účastní se našich akcí, pomáhají nám s jejich realizací a podílejí se i na činnosti místní akční skupiny v jejich řídících orgánech. Díky této aktivní činnosti jsme tedy i letos v rámci hodnocení všech 112 místních akčních skupin (MAS) celé ČR uspěli a byli jsme zařazeny do kategorie "A" nejlépe hodnocených MAS v ČR. Toto hodnocení v letošním roce přinese i finanční bonus, a tak naši žadatelé budou mít větší šanci být úspěšní se svou žádostí o finanční podporu zajímavých projektů.

V neposlední řadě je také třeba uvést, že i území naší MAS se bude v tomto roce zvětšovat, zájem o zařazení již požádala obec Lochenice, a dá se očekávat, že pokrytí sítí MAS území ČR se bude dále rozšiřovat. Vzhledem k našemu dobrému hodnocení předpokládáme, že projeví zájem o naší činnost i další sousední obce.

Na závěr mi dovolte popřát Vám do nového roku hodně zdraví, osobních i pracovních úspěchů i s přáním, aby i  přes všechny potíže a ústrky, které na nás stále doléhají - jsme se  nenechali otrávit a snažili se, aby se nám na tom našem hradeckém venkově lépe žilo.

                      Jana Kuthanová, předsedkyně Správní rady

 


| Autor: Jana Kuthanová | Vydáno dne 22. 12. 2011 | 1050 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek
Ministerstvo zemědělství stif Zámek Hrádek u Nechanic Evropská unie Národní památkový ústav

NAŠE PROJEKTY

MAP vzdělávání

Na venkově zdravě jíme

Kuchařka HRADECKÉHO VENKOVA

(.pdf, 4,13 MB)

Propagační materiál Tržnice venkova

(.pdf, 536 kb)

Interaktivní památkový portál

Publikace MASKOVI

(.pdf, 17 Mb)

Kampanologická expozice

Tržnice hradeckého venkova

Kuchařka

(.pdf, 5 Mb)

Řemesla

(.pdf, 2,5 Mb)

Efektivní chod úřadů

Místní akční skupina MAS Hradecký venkov aktivně spolupracuje na realizaci projektu "MAS jako nástroj spolupráce obcí pro efektivní chod úřadů", reg. č. CZ.1.04/4.1.00/B6.00043. Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

Registrace pro přijímání novinek


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.