Počítadlo

Tržnice hradeckého venkova

Kuchařka

(.pdf, 5 Mb)

Řemesla

(.pdf, 2,5 Mb)

Efektivní chod úřadů

Místní akční skupina MAS Hradecký venkov aktivně spolupracuje na realizaci projektu "MAS jako nástroj spolupráce obcí pro efektivní chod úřadů", reg. č. CZ.1.04/4.1.00/B6.00043. Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.
Naše stránky pro žadatele o dotace!

Dny podnikatelů

Dny podnikatelů

Pozvánka na Dny podnikatelů - netradiční oblasti podnikání v Nechanicích.

 


Obecně prospěšná společnost Hradecký venkov pořádala 26. a 27. dubna setkání podnikatelů. Jednalo se o první propagační akci, na které se prezentovali živnostníci na území MAS, kteří podnikají v netradičních oblastech, řemeslech a ve stravování. Sebe a především své výrobky, účastníkům představili výrobci keramiky, rytci, zlatníci, malíři na sklo a na hedvábí, cukráři, kavárníci, kuchaři, zahradníci a mnoho dalších. Cílem akce bylo především podpořit právě drobné podnikatele širokého území čtyř mikroregionů. Součástí obou dnů byly proměny osmi žen, které mohli diváci sledovat přímo na pódiu.

Tým, který o modelky pečoval, byl složený z kadeřnic, kosmetiček a jejich dokonalou vizáž doplňovala zlatnice svými šperky a neméně důležitá byla i úprava nehtů. Podstatné bylo i oblečení modelek. Všech osm se předvedlo ve vycházkovém stylu a následně v luxusních šatech z ručně malovaného hedvábí. Celý průběh zaznamenával profesionální fotograf. Touto cestou chci poděkovat všem vystavovatelům, kteří s námi v kulturním domě strávili doufám příjemné dva dny a generálnímu partneru akce České spořitelně.


| Autor: Pečenková Jana | Vydáno dne 12. 02. 2008 | 1176 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek
Ministerstvo zemědělství stif Zámek Hrádek u Nechanic Evropská unie Národní památkový ústav

Registrace pro přijímání novinek


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!

NAŠE PROJEKTY

MAP vzdělávání

Na venkově zdravě jíme

Kuchařka HRADECKÉHO VENKOVA

(.pdf, 4,13 MB)

Propagační materiál Tržnice venkova

(.pdf, 536 kb)

Interaktivní památkový portál

Publikace MASKOVI

(.pdf, 17 Mb)

Kampanologická expozice

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.