Počítadlo

Tržnice hradeckého venkova

Kuchařka

(.pdf, 5 Mb)

Řemesla

(.pdf, 2,5 Mb)

Efektivní chod úřadů

Místní akční skupina MAS Hradecký venkov aktivně spolupracuje na realizaci projektu "MAS jako nástroj spolupráce obcí pro efektivní chod úřadů", reg. č. CZ.1.04/4.1.00/B6.00043. Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.
Naše stránky pro žadatele o dotace!

Úspěšná žádost MAS Hradecký venkov u Nadace Občanského fóra

V  rámci letošního grantového řízení Nadace OF schválila správní rada finanční příspěvek našemu projektu v programu Opomíjené památky na opravu dřevěných žaluzií kostela v Suché 65 000 Kč. 


Po opravě střechy, kterou financovala Římskokatolická farnost Nechanice  a Královéhradecký kraj je toto další velmi důležitá oprava kostela. Zamezíme znečišťování kostela od holubů. Dotace Nadace OF je 50%. Druhou polovinu potřebných finančních prostředků uhradí Římskokatolická farnost. Po připsání finančních prostředků na účet společnosti Hradecký venkov proběhne výběr dodavatele a následná realizace projektu.

Naše společnost zároveň obdržela osobní pozvání na slavnostní vyhlášení grantového řízení, které se bude konat dne 16. listopadu 2011 v Rezidenci amerického velvyslance. Toto pozvání je pro nás velmi zajímavá možnost prezentace celého projektu. V současné době netrpělivě očekáváme jak dopadne Projekt spolupráce - kde bychom pokračovali na vnitřních stavebních pracech a poté i převezení sbírky zvonů z Muzea Východních Čech.

 


| Autor: Iva Horníková | Vydáno dne 12. 10. 2011 | 1775 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek
Ministerstvo zemědělství stif Zámek Hrádek u Nechanic Evropská unie Národní památkový ústav

Registrace pro přijímání novinek


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!

NAŠE PROJEKTY

MAP vzdělávání

Na venkově zdravě jíme

Kuchařka HRADECKÉHO VENKOVA

(.pdf, 4,13 MB)

Propagační materiál Tržnice venkova

(.pdf, 536 kb)

Interaktivní památkový portál

Publikace MASKOVI

(.pdf, 17 Mb)

Kampanologická expozice

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.