Počítadlo

Tržnice hradeckého venkova

Kuchařka

(.pdf, 5 Mb)

Řemesla

(.pdf, 2,5 Mb)

Efektivní chod úřadů

Místní akční skupina MAS Hradecký venkov aktivně spolupracuje na realizaci projektu "MAS jako nástroj spolupráce obcí pro efektivní chod úřadů", reg. č. CZ.1.04/4.1.00/B6.00043. Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.
Naše stránky pro žadatele o dotace!

Účast MAS Hradecký venkov na semináři " Výměna zkušeností při realizaci SPL"

Ing. Jana Rejlová a Iva Horníková se v Nepolisech zúčastnily semináře, který byl určen především účetním a manažerům MAS.

 


Na semináři zkušenější MAS, které již mají první výzvy za sebou upozornili nejčastější chyby a zkušenosti s realizací SPL.  První část semináře byla zaměřena na účetní problémy, přílohy k žádostem o platbu a provozu MAS.

 

Druhá část byla věnována samotné žádosti o dotaci, kterou budou podávat žadatelé. Chyby, které žadatelé dělají v osnově projektu, realizaci a vyúčtování.

Kolegové ze zkušenějších MAS upozornili, že podmínky, které jsou nastavené SZIF jsou velmi striktní a je třeba je dodržet. Projekty je potřeba předfinancovat. NNO si mohou zapůjčit peníze u obcí, ale pouze půjčit!!! Obec nemůže dát neziskovce peníze na dofinancování projektu - jednalo by se o podporu  z  jiných veřejných zdrojů. Pokud budete chtít podat  žádost o dotaci u MAS Hradecký venkov o.p.s. využijte připrevená školení 3.9 a 17.9. od 16.00 hodin, kde budeme řešit další Vaše otázky.


| Autor: Iva Horníková | Vydáno dne 25. 08. 2009 | 1017 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek
Ministerstvo zemědělství stif Zámek Hrádek u Nechanic Evropská unie Národní památkový ústav

Registrace pro přijímání novinek


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!

NAŠE PROJEKTY

MAP vzdělávání

Na venkově zdravě jíme

Kuchařka HRADECKÉHO VENKOVA

(.pdf, 4,13 MB)

Propagační materiál Tržnice venkova

(.pdf, 536 kb)

Interaktivní památkový portál

Publikace MASKOVI

(.pdf, 17 Mb)

Kampanologická expozice

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.