Počítadlo

Tržnice hradeckého venkova

Kuchařka

(.pdf, 5 Mb)

Řemesla

(.pdf, 2,5 Mb)

Efektivní chod úřadů

Místní akční skupina MAS Hradecký venkov aktivně spolupracuje na realizaci projektu "MAS jako nástroj spolupráce obcí pro efektivní chod úřadů", reg. č. CZ.1.04/4.1.00/B6.00043. Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.
Naše stránky pro žadatele o dotace!

Účast MAS Hradecký venkov na „Ekonomickém , marketingovém a obchodním fórum předsedů, ředitelů,majitelů,....

MAS Hradecký venkov  přijala pozvání Dr. Ing. Jana Peška - člena Výběrové komise a  již po třetí se účastnila  „Ekonomického , marketingového a obchodního  fóra  předsedů, ředitelů, majitelů, vedoucích manažerů společností  zemědělství, potravinářství, výroby, obchodu, služeb, bankovnictví a pojišťovnictví  a  zástupců a představitelů MAS a mikroregionů Královéhradeckého kraje a Pardubického kraje. "


Odborná část se skládala z prezentací a vystoupení významných hostů: pana hejtmana Královéhradeckého kraje Lubomíra France, vystoupení prezidenta Agrární komory České republiky  Ing. Jana Veleby, vystoupení viceprezidenta Potravinářské komory ČR Ing. Zdeněk Kubiska, vystoupení viceprezidenta Potravinářské komory ČR  Ing. Zdeněk Kubiska,  vystoupení o aktuálním  stavu vyjednávání podmínek  SZP v EU  a pro ČR  pro roky 2014 – 2020
Ing. Martin Fantyš, aktuality  na  PGRLF, a.s . přednesl Ing. Martin Karban, předseda představenstva a ředitel  PGRLF a.s.,  možnosti spolupráce s PEF ČZU v Praze, informační technologie – využití v praxi nabídla  Ing. Edita Šilerová, CSc., kancléřka PEF ČZU v Praze a další hosté.

Naše předsedkyně správní rady Jana Kuthanová měla velmi zajímavou prezentaci na téma -  Prohlubování spolupráce  MAS  Hradecký venkov se zemědělským sektorem.  Představila zde mimo jiné i již podpořené projekty nejen z naší MAS, ale i od  kolegů z MAS Královéhradeckého kraje. Po skončení oficiální části odpovídala na otázky a vysvětlovala, jak je možné dotaci na zemědělství u Místních akčních skupin získat.  

"> 

"> 

 

"> Paní Jana Kuthanová také představila Tržnici hradeckého venkova, kdy MAS prezentuje prvovýrobce kvalitních českých potravin.

"> 

 

 

 


| Autor: Iva Horníková | Vydáno dne 09. 12. 2011 | 1105 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek
Ministerstvo zemědělství stif Zámek Hrádek u Nechanic Evropská unie Národní památkový ústav

Registrace pro přijímání novinek


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!

NAŠE PROJEKTY

MAP vzdělávání

Na venkově zdravě jíme

Kuchařka HRADECKÉHO VENKOVA

(.pdf, 4,13 MB)

Propagační materiál Tržnice venkova

(.pdf, 536 kb)

Interaktivní památkový portál

Publikace MASKOVI

(.pdf, 17 Mb)

Kampanologická expozice

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému.