Minimlékárna Kejklíček

Autor: administrátor <info(at)hradeckyvenkov.cz>, Téma: Mléko a sýry, Vydáno dne: 00. 00. 0000

Sídlo: Petra Jilemnického 75/134, Hradec Králové – Plotiště 503 01

(kde to najdete?)

Kontakt: +420  604 410 745Rodinná farma Kejklíček sídlí v Plotištích nad Labem a hospodaří od roku 1992 na úrodných pozemcích Polabské nížiny. Živočišná výroba je zaměřena na chov krav s mléčnou užitkovostí převážně plemene Holštýn. Pěstovanými plodinami jsou potravinářská pšenice, řepka, cukrovka, soja, ječmen , mák, proso, krmná řepa, kukuřice a vojtěška.

Největší pozornost je věnována pěstování cibule a konzumních brambor, které zaujímají výměru 70 ha. Sortiment tvoří cca 20 odrůd brambor různých varných typů a 12 odrůd cibule (červená, žlutá, bílá). Podstatnou součástí je jejich skladování v termoskladu a celoroční distribuce baleného zboží. Balení finálního produktu je v PE síti v rozmezí 1 – 25 kg s označením výrobku termoetiketou. Firma má zavedený systém HACCP a nově je zapojena do systému IPZ (integrovaná produkce zeleniny).V neposlední řadě se věnujeme službám v zemědělství – sklizni obilovin a brambor.


Nově jsme pro vás připravili širokou nabídku mléčných výrobků od 23. března 2011 si můžete přímo na farmě zakoupit:

Aktuální ceník všech výrobků a komodit naleznete v menu pod záložkou "Aktuality" pasterizované mléko
cena: v originál lahvi 25,- /litr, do vlastní nádoby 20,- Kč/litr
nepasterizované mléko pouze do vlastních nádob
cena:12,- Kč/litr
sýry - přírodní nebo s kořením  (ratatouille, tzatziky, bazalka, pažitka, paprikové, pikantní, Provensálské, Krakonošovo ) - cca 180 g 
cena: 40,- Kč/ks
lahůdkový tvaroh (klasický tvaroh našich babiček, vykapávaný v sýřských plachtách, hustý, jemné a sladké chuti), vakuově balený 250g / 500g :
cena 30,- Kč/60,- Kč
jogurty 450 ml, bílé , ovocné s příchutí jahoda, borůvka, višeň, meruňka, tropic, čokoláda, kiwi, malina, hruška :
cena 25,- bílý, ovocný 30,- Kč
tvarohový dezert s čokoládou "Mišutka" - tvarohovojogurtový dezert bez přidaného cukru s čokoládovou náplní - není vždy
probiotické nápoje - bílé nebo borůvkové,  cena je dle objemu obalového materiálu - nejsou vždy (podle toho, jaké seženu lahve....)
syrovátka pasterizovaná - žlutozelená tekutina, která vzniká při výrobě sýrů. Syrovátka má vysoký obsah bílkovin, vitamínů a minerálních látek. Používá se k pití jako studený nápoj, který lze ochutit ovocnou šťávou. Je velmi vhodná pro rekonvalescenty, děti  a sportovce. Syrovátku si můžete koupit i sušenou v lékárně. Syrovátku prodáváme pouze do přinesených nádob po telefonické domluvě.
Cena:  10,- Kč/litr.
Sortiment prodávaného zboží se snažíme přizpůsobit vašim požadavkům používáním různých druhů koření. Všechny mléčné výrobky jsou vyráběné ze šetrně tepelně ošetřeného kravského mléka bez použití chemických barviv a konzervantů. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel.: 604 410 745.
Těšíme se na Vaši návštěvu!
V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.


Více zde: http://farmakejklicek.webnode.cz/o-nas/Naše rodinná farma Vám nabízí velký výběr z odrůd konzumních brambor (cca 2O) od raných po brambory vhodné k uskladnění. Dále nabízíme kvalitní odrůdy cibule - se žlutou, bílou a červenou barvou slupky. Využijte možnosti nakupovat přímo u svého famáře vysoce kvalitní zboží za přijatelnou cenu. Neustále zkvalitňujeme své služby, čehož je důkazem stále větší množství spokojených zákazníků. Neváhejte a obraťte se na naši rodinnou farmu.